czwartek, 2 grudnia 2010

Różności ...

Witam wszystkich ciepło !
Dzisiaj przedstawiam prace z materiałów ze sklepu Magdowo.pl i papierów z ILS

Pudełko po zegarku
Do kartki- rękawiczki wykorzystałam papier z ILS, kosteczki klejące  i zyg zag śnieżny  


Następna w kolejce to kartka okolicznościowa ,która została ubrana w jesienne kwiatki ,białe jagody,zyg zag śmietankowy ,gumokoronkę , perełki zielone w bukiecikach i piórka ,tło stanowi papier z ILS.


I kolejna  kartka  tym razem imieninowa ,która odziana została w piórka błękitne,perełki zielone , hortensje ,koronkę bawełnianą i ozdobne perełki różowe na druciku ,bazą kartki papier z ILS .

Na dzisiaj to tyle9 komentarzy:

katharynka pisze...

przepiękne!!! Każda inna i każda wyjątkowa. Uwielbiam Twoje prace, są

katharynka pisze...

za szybko enter wcisnęłam... są przepiękne i niezwykle klimatyczne :)

OriBella pisze...

Aż tyle pięknych prac:) Pudełku przywróciłaś drugą młodośc, rękawica-super pomysł, karteczka okolicznościowa z przepieknymi kwiatkami,kompozycją i kolorami, a ostatnia kartka z rewelacyjnymi środeczkami kwiatów:)))Ech, wszystko mi się podoba, wszystko, a karteczki najbardziej:)))

arte banale pisze...

Ile razy widzę twoje kolejne przepiękne pudełeczko mam szczery zamiar zrobić swoje...i jak dotąd się nie odważyłam. Może teraz:)

nimucha pisze...

Dużo śliczności:)

BETIK pisze...

Ależ wysyp:) Największe wrażenie zrobiło na mnie pudełko i ostatnia kartka, choć i innym niczego nie brakuje:) Pozdrawiam

Gosik pisze...

pudełeczko jest cudne!

chwilka13 pisze...

piękne! Twoja wena ma się dobrze, pomimo zimy :) Trzymaj się ciepło i zdrowo ;***

Ewik21 pisze...

RYDIUŚ JUŻ MÓWIŁAM ŻE PIĘKNE TE KARTECZKI SA WSZYSTKIE SA PIĘKNE ALE TA OSTATNIA I TA ZIELONKAWA NAJPIĘKNIEJSZE , TAKIE DELIKATNE I MAJA TO COŚ, PUDEŁKO W MOICH KOLORACH JEST BOMBOWE **